Tyto světové podcasty pro podnikatele se vyplatí poslouchat

Přehled o inovacích, produktivitě, budování byznysu a osobním rozvoji přináší velké množství světových podcastů. Tento formát získává stále větší popularitu i díky své dostupnosti. Podcast si můžete poslechnout prakticky kdekoliv. Inspirujte se rozhovory úspěšných lidí a získejte hodnotné poznatky, které vám pomohou na cestě k triumfu v podnikání i v životě.

Zajímá vás byznys, kariérní růst či novinky ze světa podnikání? Vyplňte svůj volný čas cestou do práce, ve fitku, v letadle či nakupování poslechem nejlepších slovenská i zahraničních podcastů. Nezáleží na tom, jestli ležíte na gauči, cestujete nebo trénujete v posilovně – podcasty vás mohou doprovázet při každodenním životě. Fascinující rozhovorem o obchodu, kreativní obsah a postřehy obohatí vaši vlastní podnikatelskou cestu. Připravte si sluchátka, tito lidé mají co říct.

The Tim Ferriss Show

Kniha Tima Ferrisse nazvaná 4-hodinový pracovní týden změnila způsob, jakým mnoho podnikatelů a profesionálů řídí svůj čas a produktivitu. Tim přináší stejně poutavý obsah i ve svém podcastu, Tim Ferriss Show. Poslechněte si rozhovory s širokým okruhem hosty – Katie Couric, Tony Robbins, Seth Godin a další. Prozkoumejte spolu s nimi taktiky a strategie, které využívají výkonní lidé k dosažení úspěchů ve sportu, umění i obchodě.

24 hodin na úspěch

Slovenský podcast z dílny Bernarda kopru a Jaroslava Sedláka, který se jmenuje 24 hodin na úspěch, nabízí konkrétní rady a tipy, jak zlepšit marketing, vypracovat strategie a zaměřit se na prodej. Poslechněte si, jak zvýšit svou produktivitu díky správným návykům nebo proč se vyplatí investovat nejen do svého podnikání, ale i do sebe a proč je dobré stanovit si hned na začátku obrovské cíle.

EntreLeadership

Pokud je vaší prioritou stát se lepším lídrem, podcast EntreLeadership si nemůžete nechat ujít. Hostitel Ken Coleman, který se věnuje podnikové kultuře a financím, vede zajímavé rozhovory, přináší nové informace a dobré rady, které ve svém životě zužitkuje každý podnikatel. K hostům se přidali Mark Cuban, Simon Sineko a další.

Na rovinu o podnikání

Slovenský podcast přesně v tomto duchu – Na rovinu o podnikání. V každé epizodě si vyslechnete hosta, který má za sebou zajímavý příběh a je špičkou ve svém oboru. Praktické rady, rozvoj obchodu a marketing, work-life balance zda motivace jsou základní témata, která se v dílech rozvíjejí za přítomnosti 4 sympatických moderátorů.

She Did It Her Way

Podcast přibližující pohled podnikatelky, obchodní konzultantky a řečnické Amandy Boleyn, She Did It Her Way pomáhá ženám najít motivaci k rozběhnutí vlastního byznysu, neustálému růstu a dosažení všech cílů. Podcast se věnuje jedinečným zkušenostem podnikatelek a nabízí praktické informace. Byl jmenován jako jeden z 12 nejlepších podcastů pro podnikatele magazínem Forbes.

Modrá Krev

Zajímáte se o digitální marketing? Český podcast Modrá Krev vzdělává podnikatele a specialisty v oblasti Facebook reklamy. David Lörincz sdílí své dlouholeté zkušenosti s výkonnostní reklamou a posluchačům krok za krokem vysvětluje, jak se pohybovat ve světě sociálních sítí.

Které podcasty posloucháte nejraději vy? Podělte se s námi o své favority.

  • Komentáre
  • Podobné články
0
Design Trendy

7 trendů v zařizování kanceláře

0
Finance Novinky Rady a tipy

Žádáte o hypotéku jako podnikatel? Tyto rady vám přijdou vhod

0
Finance Novinky

Víte, co je sabatikl? Tito zaměstnanci ho potřebují nejvíce

Navigácia

Magazíny