SmartHead bude reprezentovat udržitelné inovace na EXPO 2020 v Dubaji

Po ročním odkladu bylo 1. října 2021 oficiálně zahájeno EXPO 2020, které se tentokrát koná v exotické Dubaji. SmartHead bude se svým řešením – digitálním Profilem udržitelnosti – reprezentovat slovenské tradice inovací v oblasti digitalizace firemní udržitelnosti. SaaS produkt společnosti přitom dokonale zapadá do hlavního hesla EXPO Dubaj – „Spojování myšlenek, vytváření budoucnosti“.

V duchu myšlenky celé expozice bylo EXPO pro vystavující společnosti rozděleno do tří podtémat – „Příležitost“, „Mobilita“ a „Udržitelnost“. Společnost SmartHead bude zastoupená ve dvou základních tematických okruzích – biodiverzita a klima a globální cíle, konkrétněji jde o navázání řešení na Cíle udržitelného rozvoje, které v roce 2015 představila OSN. SaaS produkt SmartHeadu, Profil udržitelnosti, přináší privátnímu i veřejnému sektoru řešení v podobě optimalizace výkonnosti společnosti prostřednictvím efektivního měření, reportingu a transparentní komunikace výsledků v oblasti udržitelnosti.

Všechny údaje o udržitelnosti, tzn. aktivity, dopady, metriky ESD, SDGs, certifikáty apod., mají společnosti na jednom místě společně s podrobnými analytickými nástroji a reporty sloužícími ke sledování a prokazování pokroku stakeholderům. Platforma SmartHead si už získala důvěru mezinárodních i lokálních společností, jako jsou Tesco, Dell Technologies, McDonald’s, Dedoles, Citi, IBM, BMW, Oriflame, EY či Accace Slovakia.

Společnost bude na EXPO 2020 zastupovat její CEO Veronika Osvaldová. Přímo na místě představí dosavadní vývoj platformy, její funkce a chystané inovace v podobě zapojení umělé inteligence, která bude společnostem automaticky navrhovat aktivity a metriky, jež nejlépe odpovídají jejich velikosti, odvětví, uživatelské základně a potřebám. Představí také řešení SmartHead pomocí konkrétních Profilů udržitelnosti klientů SmartHead a zaměří se na oslovení nových klientů a partnerů s cílem expandovat na zahraniční trhy.

Celková návštěvnost akce se odhaduje přibližně na 25 milionů návštěvníků z celého světa. Na EXPO se představí 192 zemí. EXPO 2020 bude probíhat od 1. 10. 2021 do 31. 3. 2022.

Oficiální prezentační video SmartHead na EXPO 2020 v Dubaji:
https://youtu.be/wxmYdR8LLsU

Společnost SmartHead je momentálně otevřená novým, potenciálním investorům prostřednictvím investingové platformy Crowdberry.

Více informací o investiční příležitosti naleznete na tomto odkazu:
https://www.crowdberry.eu/opportunities/smarthead

  • Komentáre
  • Podobné články
0
Rady a tipy

Nejlepší online vzdělávací platformy

0
Finance Rady a tipy

Nejlepší software pro správu účetnictví pro podnikatele

0
Konference

Přesně za 4 týdny je Startup World Cup & Summit: Praha opět vybere nejlepší startupy Evropy

Navigácia

Magazíny