Instagram můžete nyní používat i bez aplikace

Sociální síť Instagram se rozhodla následovat příkladu Facebooku a zpřístupnila své služby i lidem, kteří z různých důvodů nemohou sdílet obrovské množství dat prostřednictvím aplikací.

Platforma, kterou v současnosti využívá asi 700 milionů lidí, přišla s novou a z hlediska dalšího růstu sociální sítě klíčovou změnou – nyní totiž můžete v mobilní verzi webstránky Instagram.com své příspěvky i přidávat, nejen prohlížet profily a novinky v newsfeedu. Počítejte však s tím, že nová verze Instagramu ještě nepodporuje Stories či další video funkce.

Sociální síť Instagram
Instagram udělal vstřícný krok vůči svým uživatelům a umožnil aktivní sdílení příspěvků na sociální síti i bez potřeby aplikace.

„Nová funkcionalita je navržena tak, aby lidem poskytla dokonalejší uživatelský zážitek bez ohledu na to, jaké zařízení používají, nebo k jaké síti jsou připojeni,“ cituje oficiální vyjádření Instagramu portál Mashable. Jinak řečeno, můžete ji aktivně využívat, aniž jste při tom „prosurfovali“ obrovský balík dat. Tento krok však není jediným vylepšením, které Instagram v posledním období představil. Před časem například uživatelům Androidu umožnil pracovat v sociální síti i offline.

Nejnovější vstřícný krok Instagramu má pomoci rozšířit uživatelskou základnu i v rozvojových regionech, které nemají k dispozici takové obrovské mobilní sítě a rychlá připojení. V konečném důsledku by to mělo Instagramu přinést magickou hranici jedné miliardy uživatelů. Podobným způsobem své služby vylepšil i Facebook, když nabídl datově „odlehčenou“ verzi aplikací pro pomalá zařízení a připojení – Facebook Lite a Messenger Lite.A

  • Komentáre
  • Podobné články
0
Design Lifestyle Novinky Rady a tipy

Zařiďte si home office, ve kterém budete produktivní každý den

0
Rady a tipy

Jak pracovat z domu a nezbláznit se

0
Lifestyle Rady a tipy

Vytěžte co nejvíce z techniky Pomodoro. Jak si přizpůsobit pracovní intervaly?

Navigácia

Magazíny